CDR01BX102BKUS
AVX CorporationAVX Corporation
CDR01BX102BKUS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR01BX102BKUS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Podatkovni listi: CDR01BX102BKUS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR01BX102BKUS
Številka dela CDR01BX102BKUS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 100V BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 96466 pcs Podatkovni list CDR01BX102BKUS.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 08051X102KSJME
08051X102KSJME\500
1010-1001-2-MIL
CDR01BX102BKUS\M500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDR01BX102BKUS7370
CDR01BX102BKUS7370
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Na zalogi: 122442 pcs
Prenesi: CDR01BX102BKUS7370.pdf
RFQ
CDR01BX102BKUPAP
CDR01BX102BKUPAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Na zalogi: 5466 pcs
Prenesi: CDR01BX102BKUPAP.pdf
RFQ
CDR01BX102BKURAB
CDR01BX102BKURAB
Prenesi: CDR01BX102BKURAB.pdf
CDR01BX102BKUSAJ
CDR01BX102BKUSAJ
Prenesi: CDR01BX102BKUSAJ.pdf
CDR01BX102BKUR
CDR01BX102BKUR
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805
Prenesi: CDR01BX102BKUR.pdf
CDR01BX102BKUSAB
CDR01BX102BKUSAB
Prenesi: CDR01BX102BKUSAB.pdf
CDR01BX102BKUSAC
CDR01BX102BKUSAC