CDR01BX102BKUR
KEMETKEMET
CDR01BX102BKUR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR01BX102BKUR
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805
Podatkovni listi: CDR01BX102BKUR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR01BX102BKUR
Številka dela CDR01BX102BKUR Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 163251 pcs Podatkovni list CDR01BX102BKUR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805P102K1XRL
CDR01BX102BKUR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1000pF