CK05BX101K
AVX CorporationAVX Corporation
CK05BX101K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK05BX101K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 200V BX RADIAL
Podatkovni listi: CK05BX101K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK05BX101K
Številka dela CK05BX101K Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 100PF 200V BX RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 84502 pcs Podatkovni list CK05BX101K.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK05
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1010-1195
1010-1195-MIL
MR052X101KDA
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100pF ±10% 200V Ceramic Capacitor BX Radial Zmogljivost 100pF