CK05BX100K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK05BX100K
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 10PF 200V 10% RADIAL
Podatkovni listi: CK05BX100K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK05BX100K
Številka dela CK05BX100K Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 10PF 200V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 148133 pcs Podatkovni list CK05BX100K.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK05
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±10% 200V Ceramic Capacitor BX Radial Zmogljivost 10pF