CWR09HB335KBB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09HB335KBB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR09HB335KBB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 10% 15V 1510
Podatkovni listi: CWR09HB335KBB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR09HB335KBB
Številka dela CWR09HB335KBB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 3.3UF 10% 15V 1510 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7105 pcs Podatkovni list CWR09HB335KBB.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Pakiranje Bulk
Paket / primer 1510 (3825 Metric) Druga imena 1010-1043
1010-1043-MIL
TAZD335K015CBMB0924
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 15V 1510 (3825 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 3.3µF