CWR09FH476KR
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR09FH476KR
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47UF 10V 10% 7328
Podatkovni listi: CWR09FH476KR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR09FH476KR
Številka dela CWR09FH476KR Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47UF 10V 10% 7328 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8603 pcs Podatkovni list CWR09FH476KR.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena CWR09FH476KR-MIL
Q8977528C
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Koda proizvajalca - Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak R (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V Nonstandard SMD 900 mOhm Zmogljivost 47µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR09HC226KB
CWR09HC226KB
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 22UF 10% 15V 2711