F721A476KRC
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F721A476KRC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 47UF 10V 10% 2824
Podatkovni listi: F721A476KRC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F721A476KRC
Številka dela F721A476KRC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 47UF 10V 10% 2824 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51756 pcs Podatkovni list F721A476KRC.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F72, Frameless™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2824 (7260 Metric) Druga imena F721A476KRCAVX
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca R Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 47µF