F721A477MMC
AVX CorporationAVX Corporation
F721A477MMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F721A477MMC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 470UF 10V 20% 2824
Podatkovni listi: F721A477MMC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F721A477MMC
Številka dela F721A477MMC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50627 pcs Podatkovni list F721A477MMC.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F72, Frameless™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2824 (7260 Metric) Druga imena 478-8070-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca M Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 140 mOhm
natančen opis 470µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 140 mOhm Zmogljivost 470µF