F970J107MNCHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J107MNCHT3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F970J107MNCHT3
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
Podatkovni listi: 1.F970J107MNCHT3.pdf2.F970J107MNCHT3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F970J107MNCHT3
Številka dela F970J107MNCHT3 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS