F970J225MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F970J225MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F970J225MAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 6.3V 20% 1206
Podatkovni listi: F970J225MAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F970J225MAA
Številka dela F970J225MAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 2.2UF 6.3V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5616 pcs Podatkovni list F970J225MAA.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija F97 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena F970J225MAAAVX delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti High Reliability
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 2.2µF