LD051A2R0CAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD051A2R0CAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD051A2R0CAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2PF 100V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.LD051A2R0CAB2A.pdf2.LD051A2R0CAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD051A2R0CAB2A
Številka dela LD051A2R0CAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2PF 100V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 423019 pcs Podatkovni list 1.LD051A2R0CAB2A.pdf2.LD051A2R0CAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 2pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija LD
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Številka izdelka proizvajalca LD051A2R0CAB2A Vodilni stil 0.037" (0.94mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF Opis CAP CER 2PF 100V C0G/NP0 0805