LD051A2R7CAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD051A2R7CAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD051A2R7CAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.7PF 100V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.LD051A2R7CAB2A.pdf2.LD051A2R7CAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LD051A2R7CAB2A
Številka dela LD051A2R7CAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.7PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4146 pcs Podatkovni list 1.LD051A2R7CAB2A.pdf2.LD051A2R7CAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2.7pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 2.7pF Aplikacije General Purpose