LD055A181JAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD055A181JAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD055A181JAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 180PF 50V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.LD055A181JAB2A.pdf2.LD055A181JAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD055A181JAB2A
Številka dela LD055A181JAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 180PF 50V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 378160 pcs Podatkovni list 1.LD055A181JAB2A.pdf2.LD055A181JAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 180pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 180pF