LD055A1R0BAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD055A1R0BAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD055A1R0BAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1PF 50V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.LD055A1R0BAB2A.pdf2.LD055A1R0BAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD055A1R0BAB2A
Številka dela LD055A1R0BAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1PF 50V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 145540 pcs Podatkovni list 1.LD055A1R0BAB2A.pdf2.LD055A1R0BAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1pF