NOJB476M006RWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJB476M006RWJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOJB476M006RWJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1210
Podatkovni listi: NOJB476M006RWJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOJB476M006RWJ
Številka dela NOJB476M006RWJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 318346 pcs Podatkovni list NOJB476M006RWJ.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3528 Metric) Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija OxiCap® NOJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric), 1210 Druga imena 478-8862-2
NOJB476M006RWJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Koda proizvajalca B Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.6 Ohms Faktor razpadanja 6%
natančen opis 47µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric), 1210 1.6 Ohms Tok - puščanje 5.6µA
Zmogljivost 47µF