NOJB686M002RWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJB686M002RWJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOJB686M002RWJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 1210
Podatkovni listi: NOJB686M002RWJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOJB686M002RWJ
Številka dela NOJB686M002RWJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320953 pcs Podatkovni list NOJB686M002RWJ.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3528 Metric) Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija OxiCap® NOJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric), 1210 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca B
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohms
Faktor razpadanja 6% natančen opis 68µF Niobium Oxide Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric), 1210 1.5 Ohms
Tok - puščanje 3.4µA Zmogljivost 68µF