SA055C104JAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA055C104JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA055C104JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA055C104JAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA055C104JAA
Številka dela SA055C104JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 202908 pcs Podatkovni list SA055C104JAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 0.1µF