SA055E103MAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA055E103MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA055E103MAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: SA055E103MAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA055E103MAA
Številka dela SA055E103MAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 998619 pcs Podatkovni list SA055E103MAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial Zmogljivost 10000pF