SA105E104MAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA105E104MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA105E104MAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: SA105E104MAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA105E104MAA
Številka dela SA105E104MAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 983597 pcs Podatkovni list SA105E104MAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 478-2440-2
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose