SA105E104ZAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA105E104ZAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA105E104ZAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: SA105E104ZAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA105E104ZAR
Številka dela SA105E104ZAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 857918 pcs Podatkovni list SA105E104ZAR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena 478-3157-1
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.1µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose