SA105E124ZAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA105E124ZAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA105E124ZAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.12UF 50V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: SA105E124ZAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA105E124ZAA
Številka dela SA105E124ZAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.12UF 50V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 561934 pcs Podatkovni list SA105E124ZAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.12µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial Zmogljivost 0.12µF