SA115C683JAR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA115C683JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA115C683JAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA115C683JAR
Številka dela SA115C683JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 306987 pcs Podatkovni list SA115C683JAR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 0.068µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SA115C683JAR
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Straight
Razširjen opis 0.068µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL