SA115C683MAR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA115C683MAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA115C683MAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA115C683MAR
Številka dela SA115C683MAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358209 pcs Podatkovni list SA115C683MAR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.068µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 0.068µF