SD2010S040S3R0
AVX CorporationAVX Corporation
SD2010S040S3R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD2010S040S3R0
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA
Podatkovni listi: SD2010S040S3R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD2010S040S3R0
Številka dela SD2010S040S3R0 Proizvajalec AVX Corporation
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 356234 pcs Podatkovni list SD2010S040S3R0.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 2010/DO-214AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD, No Lead Druga imena 478-7814-1
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 40V 3A (DC) Surface Mount 2010/DO-214AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 40V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A (DC) Capacitance @ Vr, F -