SD20C-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD20C-102-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1MH 172MA 8.73 OHM SMD
Podatkovni listi: SD20C-102-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD20C-102-R
Številka dela SD20C-102-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1MH 172MA 8.73 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5308 pcs Podatkovni list SD20C-102-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD20C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1mH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1mH Shielded Wirewound Inductor 172mA 8.73 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.73 Ohm Trenutna ocena 172mA
Tok - nasičenost 88mA