SQCA5A181GATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCA5A181GATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCA5A181GATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 180PF 50V 0505
Podatkovni listi: SQCA5A181GATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQCA5A181GATME
Številka dela SQCA5A181GATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 180PF 50V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5876 pcs Podatkovni list SQCA5A181GATME.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.022" (0.57mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 180pF ±2% 50V Ceramic Capacitor A 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 180pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency