SQCA5A201JATWE
AVX CorporationAVX Corporation
SQCA5A201JATWE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCA5A201JATWE
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 200PF 50V 0505
Podatkovni listi: SQCA5A201JATWE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQCA5A201JATWE
Številka dela SQCA5A201JATWE Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 200PF 50V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4786 pcs Podatkovni list SQCA5A201JATWE.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.57mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor A 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 200pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency