SQCAEM3R3CATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAEM3R3CATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCAEM3R3CATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.3PF 150V 0505
Podatkovni listi: SQCAEM3R3CATME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCAEM3R3CATME
Številka dela SQCAEM3R3CATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3.3PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102663 pcs Podatkovni list SQCAEM3R3CATME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.57mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
natančen opis 3.3pF ±0.25pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 3.3pF