SQCAEM3R6CATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAEM3R6CATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCAEM3R6CATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.6PF 150V 0505
Podatkovni listi: SQCAEM3R6CATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQCAEM3R6CATME
Številka dela SQCAEM3R6CATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3.6PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4615 pcs Podatkovni list SQCAEM3R6CATME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.57mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 3.6pF ±0.25pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 3.6pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency