SQCB7M560GAJME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M560GAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7M560GAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 56PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7M560GAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7M560GAJME
Številka dela SQCB7M560GAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 56PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4512 pcs Podatkovni list SQCB7M560GAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 56pF ±2% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 56pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQCB7M560JAJME\500
SQCB7M560JAJME\500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 56PF 500V 1111
Na zalogi: 67987 pcs
Prenesi: SQCB7M560JAJME\500.pdf
RFQ
SQCB7M560JAJME
SQCB7M560JAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 56PF 500V 1111
Na zalogi: 97097 pcs
Prenesi: SQCB7M560JAJME.pdf
RFQ
SQCB7M560FAJME
SQCB7M560FAJME
Opis: CAP CER 56PF 500V 1111