SQCB7M560JATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M560JATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCB7M560JATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 56PF 500V 1111
Podatkovni listi: SQCB7M560JATME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCB7M560JATME
Številka dela SQCB7M560JATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 56PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85811 pcs Podatkovni list SQCB7M560JATME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 56pF ±5% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 56pF
Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQCB7M560GA1ME
SQCB7M560GA1ME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 56PF 500V 1111
Na zalogi: 4188 pcs
Prenesi: SQCB7M560GA1ME.pdf
RFQ
SQCB7M5R1BAJME
SQCB7M5R1BAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 5.1PF 500V 1111