SQCSVA3R0BAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
SQCSVA3R0BAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCSVA3R0BAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3PF 250V 0603
Podatkovni listi: SQCSVA3R0BAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCSVA3R0BAT1A
Številka dela SQCSVA3R0BAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3PF 250V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179123 pcs Podatkovni list SQCSVA3R0BAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.030" (0.76mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-3495-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 3pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor A 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 3pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency