SQCSVA560JAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
SQCSVA560JAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCSVA560JAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 56PF 250V 0603
Podatkovni listi: SQCSVA560JAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCSVA560JAT1A
Številka dela SQCSVA560JAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 56PF 250V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202824 pcs Podatkovni list SQCSVA560JAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.030" (0.76mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-3514-2
SQCSVA560JAT1A/4K
SQCSVA560JAT1A\4K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 56pF ±5% 250V Ceramic Capacitor A 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 56pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency