SR121A331FAA
pregled izdelka
Številka dela: SR121A331FAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR121A331FAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR121A331FAA
Številka dela SR121A331FAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4334 pcs Podatkovni list SR121A331FAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Lastnosti - natančen opis 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose