SR121A331KAAAP1
pregled izdelka
Številka dela: SR121A331KAAAP1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR121A331KAAAP1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR121A331KAAAP1
Številka dela SR121A331KAAAP1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5728 pcs Podatkovni list SR121A331KAAAP1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Lastnosti - natančen opis 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose