SR141C472KAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR141C472KAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR141C472KAT
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR141C472KAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR141C472KAT
Številka dela SR141C472KAT Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5587 pcs Podatkovni list SR141C472KAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm)
Lastnosti - natančen opis 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose