SR145C104KAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR145C104KAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR145C104KAT
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR145C104KAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR145C104KAT
Številka dela SR145C104KAT Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 398052 pcs Podatkovni list SR145C104KAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR145C104KART
SR145C104KART
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Na zalogi: 373305 pcs
Prenesi: SR145C104KART.pdf
RFQ
SR141E103MAT
SR141E103MAT
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 10000PF 100V Z5U RADIAL
Na zalogi: 5701 pcs
Prenesi: SR141E103MAT.pdf
RFQ
SR1502 A0G
SR1502 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 20V 15A R-6