SR151A470GARTR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A470GARTR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A470GARTR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 47PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR151A470GARTR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A470GARTR1
Številka dela SR151A470GARTR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 47PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143611 pcs Podatkovni list SR151A470GARTR1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti -
natančen opis 47pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 47pF