SR151A470JARTR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A470JARTR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A470JARTR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR151A470JARTR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A470JARTR1
Številka dela SR151A470JARTR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 468711 pcs Podatkovni list SR151A470JARTR1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti -
natančen opis 47pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 47pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR151A470KARTR1
SR151A470KARTR1
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Na zalogi: 991196 pcs
Prenesi: SR151A470KARTR1.pdf
RFQ
SR151A470KAA
SR151A470KAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Na zalogi: 966891 pcs
Prenesi: SR151A470KAA.pdf
RFQ
SR151A470JAR
SR151A470JAR
Prenesi: SR151A470JAR.pdf
SR151A470KAATR1
SR151A470KAATR1
Prenesi: SR151A470KAATR1.pdf
SR151A470GARTR1
SR151A470GARTR1
Opis: CAP CER 47PF 100V NP0 RADIAL
Prenesi: SR151A470GARTR1.pdf
SR151A470JART
SR151A470JART