SR151A561JAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A561JAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A561JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR151A561JAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A561JAR
Številka dela SR151A561JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 266783 pcs Podatkovni list SR151A561JAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti -
natančen opis 560pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 560pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR151A561KAA
SR151A561KAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 RAD
Na zalogi: 4855 pcs
Prenesi: SR151A561KAA.pdf
RFQ
SR151A561JARTR2
SR151A561JARTR2
Proizvajalci: AVX Corporation