SR151A561KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A561KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A561KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: SR151A561KAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A561KAA
Številka dela SR151A561KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4855 pcs Podatkovni list SR151A561KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm)
Lastnosti - natančen opis 560pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 560pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR151A561KAATR2
SR151A561KAATR2
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 RAD