SR151A680JAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A680JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A680JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR151A680JAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A680JAA
Številka dela SR151A680JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 500996 pcs Podatkovni list SR151A680JAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 68pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini 0.100" (2.54mm)
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca SR151A680JAA Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti -
Stopnja napak Straight Razširjen opis 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 RADIAL