SR151A680JAR
AVX CorporationAVX Corporation
SR151A680JAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151A680JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 68PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR151A680JAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR151A680JAR
Številka dela SR151A680JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 68PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 504765 pcs Podatkovni list SR151A680JAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-5215
SR151A680JAR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm)
Lastnosti - natančen opis 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 68pF Aplikacije General Purpose