SR151C103MAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR151C103MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151C103MAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR151C103MAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR151C103MAA
Številka dela SR151C103MAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 543990 pcs Podatkovni list SR151C103MAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 10000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR151C103KARTR1
SR151C103KARTR1
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Na zalogi: 854147 pcs
Prenesi: SR151C103KARTR1.pdf
RFQ
SR151C103MAATR2
SR151C103MAATR2
Proizvajalci: AVX Corporation