SR151C103MAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR151C103MAATR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR151C103MAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR151C103MAATR1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR151C103MAATR1
Številka dela SR151C103MAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3964 pcs Podatkovni list SR151C103MAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm)
Lastnosti - natančen opis 10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose