SR201C683KAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR201C683KAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR201C683KAT
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR201C683KAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR201C683KAT
Številka dela SR201C683KAT Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.068UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 297436 pcs Podatkovni list SR201C683KAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Lastnosti -
natančen opis 0.068µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.068µF