SR201C823JAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR201C823JAATR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR201C823JAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: SR201C823JAATR1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR201C823JAATR1
Številka dela SR201C823JAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.082UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4069 pcs Podatkovni list SR201C823JAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti - natančen opis 0.082µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.082µF Aplikacije General Purpose