SR212A121JART
AVX CorporationAVX Corporation
SR212A121JART Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR212A121JART
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 120PF 200V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR212A121JART.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR212A121JART
Številka dela SR212A121JART Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 120PF 200V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5434 pcs Podatkovni list SR212A121JART.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm)
Lastnosti - natančen opis 120pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 120pF Aplikacije General Purpose