SR212A151JARTR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR212A151JARTR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR212A151JARTR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR212A151JARTR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR212A151JARTR1
Številka dela SR212A151JARTR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 150PF 200V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 339543 pcs Podatkovni list SR212A151JARTR1.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti -
natančen opis 150pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 150pF