SR295E103MART
AVX CorporationAVX Corporation
SR295E103MART Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR295E103MART
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: SR295E103MART.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR295E103MART
Številka dela SR295E103MART Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 493686 pcs Podatkovni list SR295E103MART.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm) Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Zmogljivost 10000pF